Symfonia


Systemy SYMFONIA to rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności. Rozwiązania te oferują wsparcie dla przedsiębiorców w takich obszarach jak: finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami.

Zastosowanie SYMFONII® w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych.

Oferta SYMFONII® obejmuje trzy linie produktów dostosowane do różnych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:

  • SYMFONIA® Forte - zarządzanie złożoną organizacją
  • SYMFONIA® Premium - zarządzanie o modułowej budowie dla małych i średnich firm
  • SYMFONIA® Start - zarządzanie jednostanowiskowe dla małych firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

Na stronie Sage Symfonia znajdą Państwo szczegółowy opis możliwości produktów SYMFONII®, cennik oraz inne informacje na temat firmy.

Firma NetRom oferuje Państwu sprzedaż wybranych produktów SYMFONII®, jak również ich wdrożenie, szkolenia dla pracowników i serwis po sprzedaży. Kontakt.