Witamy!


Istniejąca od 2004 roku firma NetRom zajmuje się przede wszystkim tworzeniem specjalistycznego oprogramowania zgodnie z wymogami klienta.

Nasze produkty to całościowe systemy służące do obsługi różnego rodzaju obiektów. Oferujemy Państwu system przeznaczony do obsługi rozliczeń z klientami na obiektach typu parki wodne, lodowiska, place zabaw, kręgielnie itp. Idea działania systemu jest oparta o pomiar czasu pobytu klienta w poszczególnych strefach obiektu i wyliczeniu na tej podstawie wartości rachunku.

Ponadto oferujemy system łączności radiowej służący do komunikacji pracowników, pracujących w grupach, z których każda wykonuje przydzielone jej zadania. System ten może znaleźć swoje zastosowanie w obiektach typu lotnisko, wodociągi, czy teren budowy, wszędzie tam, gdzie większa grupa ludzi musi na bieżąco komunikować się w ramach wspólnie wykonywanych prac.

Osobną grupę naszych produktów stanowi program służący do rozliczania się z Urzędem Skarbowym na podstawie wprowadzonego niedawno systemu e-deklaracji. Umożliwia on podpisywanie deklaracji podpisem elektronicznym, kodowanie i wysłanie ich do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. System umożliwia obsługę kilku płatników na raz i porządkowanie gromadzonych danych.

Kolejnym polem naszej działalności jest wdrażanie programów wspomagających prowadzenie różnego rodzaju przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się programy z rodziny produktów SYMFONII®, jak również Moja Firma i Moja Biuro.

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych programów i usług.